Strona główna Dla Pań Dla Panów Dla firm Cennik O nas Kontakt


Mąż na zlecenie, Słupsk, do wynajęcia, na godziny, hydraulik, elektryk, fachowiec, tanie uslugi dla domu i biura, dla pan, panow i firm

Szukasz dobrego fachowca?

Wybierz sprawdzoną, pewną,
rzetelną i oryginalną firmę!

Jedyny w swoim rodzaju
"Mąż na zlecenie"
Damian Sowa
to gwarancja najwyższej
jakości usług.

Oryginał robi dużą
różnicę !!!

Sprawdź i przekonaj się!

  O nas - o naszej firmie i oferowanych usługach

Usługi dla domu, biura, ogrodu oferowane pod marką „Mąż na zlecenie”  wchodzą w zakres usług oferowanych przez firmę „PolBird”.
Założycielem firmy jest Damian Sowa - Absolwent Politechniki Koszalińskiej, Wydziału Ekonomii i Zarządzania, a z zamiłowania majsterkowicz.

 

ZOBACZ CO NAPISAŁY O NAS LOKALNE MEDIA - kliknij tu
 

Firma „PolBird” rozpoczęła działalność w 2006 roku. Głównym profilem działalności firmy, w początkowej fazie jej rozwoju, były usługi internetowe. Na przełomie roku 2009/2010 zostały rozpoczęte przygotowania do wejścia da rynek z nową ofertą i rozszerzenia działalności firmy o usługi typowe dla domów, biur, ogrodów. Pojawił się też pomysł, iż nazwa powinna być ciekawa, oryginalna, łatwa do zapamiętania wraz z prostym adresem strony internetowej. Właśnie tak powstał „Mąż Na Zlecenie” i pod tą nazwą rozpoznawalne są usługi oferowane przez firmę „PolBird”.
Rozszerzenie działalności firmy o usługi dla domu, biura, ogrodu spowodowane było widocznym zapotrzebowaniem na tego typu usługi.
 

Nasza oferta kierowana jest do szerokiej grupy odbiorców. Wychodząc do klientów, w różnym przedziale wiekowym, umożliwiamy składanie zleceń w dogodnej formie.
Przyjmujemy zlecenia telefoniczne, a także internetowe, poprzez e-mail, komunikator Gadu-Gadu, a także Skype.

 

Usługi „Mąż na zlecenie” oferowane są mieszkańcom Słupska i okolicznych miejscowości. Niewykluczone, iż w przyszłości będą dostępne również w innych miastach w Polsce.

 

 
ZonaNaZlecenie.pl - Żona na zlecenie Słupsk


Profesjonalne usługi remontowe Warszawa znajdziesz u nas
 

© 2010 - 2013  MĄŻ NA ZLECENIE  -  All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone
(Prawa autorskie osobowe i majątkowe do umieszczonych tekstów posiada POLBIRD  Damian Sowa)
hydraulik, elektryk, fachowiec, złota rączka, dobry fachowiec, naprawy, usługi hydrauliczne, elektryczne, remontowe, montażowe, najlepszy, najtańszy w mieście, najniższe atrakcyjne ceny


www.zonanazlecenie.pl  www.maznazlecenie.com  www.maznazlecenie.slupsk.pl